بوت کمپ برنامه نویسی فرانت اند با هدف بازار کار ایران و خارج (مهاجرت و درآمد دلاری)

ثبت نام این دوره پایان یافتهخبرم کن
arrow
bullet

درباره دوره

در بوت کمپ برنامه نویسی فرانت‌اند مخصوص مهاجرت، درآمد دلاری و بازار کار ایران به شما کمک می‌کنیم تا با یک برنامه منظم، منسجم و کامل بتوانید به یک برنامه نویس فرانت حرفه‌ای تبدیل و آماده ورود به بازار کار ایران و خارج شوید. این بوت کمپ به صورت آنلاین به مدت ۷ ماه برگزار می‌شود و علاوه بر یادگیری مسائل فنی به مهارت های نرم و شبکه سازی می‌پردازیم. در بوت کمپ برنامه نویسی فرانت‌اند ابتدا به صورت پایه ای با مبانی برنامه نویسی آشنا می‌شوید، پس از آن با ورود به حوزه برنامه نویسی فرانت اند، به صورت عملی و پله پله مراحل یادگیری و پیاده سازی وب سایت‌های حرفه‌ای با استفاده از ری اکت (React js) را فرا خواهید گرفت. طراحی این بوت کمپ برنامه نویسی فرانت مخصوص بازار کار می‌باشید و در طول دوره تمرینات و پروژه‌های زیاد نزدیک به واقعی انجام می‌دهید. همچنین در تمام طول بوت کمپ می‌توانید از منتورها و پشتیبان‌های بوت کمپ استفاده کنید.

مجموعا ۷ ماه
بدون پیش نیاز
جلسات هفتگی منتورینگ
ویدیو ضبط شده هفتگی
سطح مقدماتی تا پیشرفته
تمرین عملی + بررسی
گواهینامه پایان دوره
تعامل دانشجویان و اساتید
مهلت ثبت نام تا 22 دی
شروع دوره 23 دی
تخفیف روزانه
bullet

ویژگی های دوره

ویدیوهای هفتگی

برای شرکت در این دوره آنلاین، نیازی نیست همیشه آنلاین باشید! برای هر هفتۀ شما، تعدادی ویدئو قرار داده شده‌است. ویدئوها را هر زمان فرصت و تمرکز دارید، می‌بینید. اگر احساس کردید نیاز به دیدن مجدد ویدئوها دارید، باز هم آن‌ها را می‌بینید. اگر نیاز به دیدن ویدئوهای جلسات هفته‌های قبل داشتید، آن‌ها هم در اختیار شما هستند.

پروژه محور

این دوره‌ی پروژه محور، به صورتی طراحی شده که شبیه سازی پروژه واقعی باشد و بر روی مهارت‌های غیر فنی مانند: کار گروهی, متولوژی‌های اجایل مانند اسکرام، مهارت‌های ارتباطی تمرکز شده است.

همراه با منتور (پشتیبان)

در طول هفته هر جایی مشکل داشته باشی پشتیبان ها هستند تا جواب سوالت رو بدن, کدهات رو بررسی کنند و بهترین روش رو بهت پیشنهاد بدن. همچنین هر هفته جلسات آنلاین با خود مدرسین گذاشته میشه که می تونید مشکلات و موارد رو مستقیما با مدرسین مطرح و حل کنید.

منابع مطالعاتی

برای هر جلسه، منابعی برای مطالعه بیشتر به شما معرفی می‌شود. این منابع گاهی کتاب هستند، گاهی ویدئو، گاهی مطالب سایت‌های مختلف. مطالعه این منابع، به شما کمک می‌کند مباحث را عمیق‌تر یاد بگیرید. به این ترتیب، می‌توانید موضوعات مطرح شده را از زوایای مختلف، ببینید و بیاموزید.

آخرین دوره ای که شرکت می کنی! (سرفصل‌ها)

در این بوت کمپ کامل ترین سرفصل هایی که یک توسعه دهنده فرانت اند نیاز است برای محیط کار یاد بگیرد, قرار داده شده است و شما با شرکت در این دوره برای ورود بازار کار دیگر نیازی به دوره دیگری نخواهید داشت. در جدول زیر می توانید لیست کلی سرفصل های بوت کمپ برنامه نویسی فرانت ناواکس کالج را مشاهده کنید.

plus
بخش اول (فرانت پایه)
 • HTML 5
 • CSS 3
 • JavaScript
 • BEM
 • SASS
 • BootStrap
 • Responsive
 • Jquery/AJAX
 • Flex
 • Grid
 • Git & Git Flow
 • Postman
 • Figma
 • Adobe XD
 • ES6
 • Api/Fetch
 • Async/Await
 • Promises
 • Events
 • Forms
 • DOM
plus
بخش دوم (فرانت پیشرفته)
plus
بخش سوم (ورود به بازار)

چند کلام حرف حساب!

با ۳۰٪ اولین حقوقت هزینه دوره درمیاد
درآمدها در حوزه فرانت (ری اکت) جزو بالاترین حقوق های حوزه برنامه نویسی هست.
بعد از این دوره این بازه حقوق در انتظارته...
حقوق بالا با دوره برنامه نویسیحقوق بالا با دوره برنامه نویسی
چرا بوت کمپ ناواکس کالج؟

دوره برنامه نویسی فرانت ناواکس ویژگی های زیادی داره مثلا:

 • مناسب ورود بازار کار ایران
 • مناسب مهاجرت و درآمد دلاری
 • پشتیبانی و منتورینگ در طول هفته
 • جلسات آنلاین هفتگی رفع اشکال
 • بروزترین و کامل ترین سرفصل ها
 • رضایت بالای دانشجویان قبلی
 • شرایط پرداخت اقساطی بلند مدت
شهریه دانشگاهتو دور نریز
با هزینه فقط یک ترم دانشگاهت می تونی کلی چیز یاد بگیری و وارد بازار کار بشی.

همین امروز مسیر درست رو انتخاب کن...
bullet

هزینه دوره

ثبت نام این دوره پایان یافته. هزینه دوره بعد متعاقبا اعلام می شود.

متاسفانه ثبت نام این دوره به اتمام رسیده است.

برای اطلاع از شروع دوباره این دوره اطلاعات خود را برای ما ارسال کنید.

از جدیدترین اخبار در شبکه‌هایی اجتماعی ناواکس کالج باخبر شوید

telegram
instagram
bullet

مدرسین دوره

در این دوره ۷ ماهه، ۴ مدرس متخصص و با تجربه‌ی ناواکس کالج و ۲ منتور اختصاصی با تجربه همراه شما خواهند بود.

علی رحیمی مدرس ناواکس کالج

علی رحیمی

مدیرفنی m2f کانادا
امیرهوشنگ ملکی مدرس ناواکس کالج

امیرهوشنگ ملکی

سنیور فرانت دیجی کالا
زهرا صفری مدرس ناواکس کالج

زهرا صفری

مدیر فنی ناواکس استدیو
نادر وهاب آقایی

نادر وهاب آقایی

استراتژیست لینکدین
محمد پورمحمدی

محمد پورمحمدی

مدیرعامل پارسیکس
مبینا احمدی

مبینا احمدی

منتور

لطفا جهت دریافت مشاوره شماره خود را وارد کنید.

همکاران ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

برای مشاوره اینجا کلیک کنید
bullet

مسیرهای شغلی برای فارغ‌التحصیلان بوت‌کمپ برنامه نویسی فرانت‌اند

همانطور که توضیح داده شد بوت کمپ های ناواکس کالج با هدف ورود به بازار کار طراحی شدند و بوت کمپ برنامه نویسی فراند اند نیز به همین صورت می باشد. فارغ التحصیلان این دوره در صورتی که دوره را به پایان برسانند و تمرینات دوره را به صورت کامل انجام دهند سه مسیر شغلی را در پیش روی خود دارند:

 1. کار در ایران به عنوان برنامه نویس: در مسیر اول شما می توانید وارد بازار کار ایران شوید و به عنوان یک برنامه نویس فرانت اند با تخصص ری اکت فعالیت کنید. در این مسیر با توجه به شهری که در آن سکونت دارید و وضعیت شما مانند وضعیت تحصیلی , سربازی و... به شما کمک می کنیم تا بین روش های مختلف کاری (دورکاری , حضوری یا هیبرید) مناسبت ترین گزینه را انتخاب کنید.
 2. دورکاری با خارج از ایران به عنوان برنامه نویس: در مسیر دوم شما می توانید به عنوان یک توسعه دهنده فرانت با کشورهای خارج از ایران همکاری کرده و درآمد دلاری کسب کنید. در این روش به شما فرایند های ارتباط گیری و شبکه سازی با کارفرمایان خارج از کشور و نحوه دریافت حقوق خود و تبدیل آن به ریال به شما آموزش داده می شود. داشتن اینترنت پر سرعت , قدرت ارتباط گیری با زبان کشور مقصد نمونه های از نیازمندی های اولیه ورود به این حوزه می باشد.
 3. مهاجرت کاری به عنوان برنامه نویس: در روش سوم شما پس از گذراندن دوره برنامه نویسی فرانت ناواکس کالج می توانید به چندین روش مختلف مانند جاب آفر یا جاب سیکر برای مهاجرت به کشور هایی مانند آلمان , اتریش , هلند , کانادا , استرالیا و ... اقدام کنید. مهاجرت ۳ وجه اصلی و پیش نیاز دارد که باید به آن توجه کنید. در وجه اول شما باید مهارت فنی داشته باشید که با گذراندن دوره برنامه نویسی ناواکس کالج و انجام کامل تمرینات و بهره گیری از پشتیبانی و منتورینگ به صورت کامل این مورد را فرا خواهید گرفت. در وجه دوم شما باید تسلط مناسب به زبان کشور مقصد داشته باشید تا بتوانید در مصاحبه های کاری سوالات مراحل مختلف مصاحبه را پاسخ دهید.
bullet

پشتیبانی دانشجویان و منتورینگ دوره

یکی از مهمترین مواردی که در این بوت کمپ برنامه نویسی روی آن تمرکز شده پشتیبانی و منتورینگ می‌باشید چرا که قسمت مهم یادگیری برنامه نویسی استفاده از تجربیات افراد و برنامه نویسان فعال در این حوزه هست. بوت کمپ برنامه نویسی فرانت ناواکس کالج به صورت کاملا منتورینگ محور می باشد بدین صورت که شما در تمام طول دوره در گروه‌های اختصاصی حضور دارید که شما و منتورها (پشتیبان‌ها) حضور دارند و سوالات شما را پاسخ می‌دهند.

از طرف دیگر شما می بایست تمرینات انجام شده را برای منتور ارسال کرده و پس از بررسی سورس کد شما به شما بازخورد داده می شود. در این مرحله منتورهای دوره که تجربه کار در سطح بالا و در پروژه‌های واقعی را دارند تجربیات خود را در باره نحوه صحیح برنامه نویسی در اختیار شما قرار می دهند.

پشتیبانی به همینجا ختم نمی شود و شما در جلسات آنلاینی حضور پیدا می کنید که با حضور اساتید دوره برگزار می شود. در این جلسات به تحلیل مباحث پرداخته می شود و با بررسی و پرسش درباره سرفصل‌های آموزش داده شده از جنبه‌های مختلف این موضوعات بازبینی می شوند تا از یادگیری کامل مباحث اطمینان حاصل شود. این جلسات در ساعات های خارج از تایم کاری یا زمان دانشگاه برگزار می شود که همه شرکت کنندگان بتوانند در آن شرکت کنند. همچنین در صورتی که به هر دلیل نتوانید در جلسه شرکت کنید فیلم کامل جلسه در اختیار شما قرار می گیرد.

در مجموع یکی از مهمترین ویژگی‌های دوره برنامه نویسی فرانت ناواکس کالج تمرکز ویژه بر روی پشتیبانی و انتقال تجربه می‌باشد و در این مسیر راهکارهای متفاوتی را ارائه داده‌ایم تا بتوانیم نیاز کامل به پشتیبانی را در این دوره به صورت کامل رفع کنیم.

bullet

پیش‌نیازهای موردنیاز برای شرکت در بوت‌کمپ برنامه نویسی فرانت‌اند

برنامه نویسی یک مسیر طولانیست و ورود به این حوزه نیازمند داشتن هدف و انگیزه بالاست. شما اولین موردی که باید برای شروع این مسیر در نظر بگیرید داشتن یک هدف مشخص مانند ورود به بازار کار, راه اندازی استارتاپ شخصی , کسب در آمد دلاری , مهاجرت کاری و … است.

بوت کمپ فرانت ناواکس از پایه مفاهیم برنامه نویسی فرانت را به شما آموزش می دهد و رشته دانشگاهی مرتبط یا دانستن مفاهیم زبان برنامه نویسی از الزامات این بوت کمپ نیست . اگرچه داشتن اطلاعات پایه بسیار به شما در این مسیر کمک می کند که بتوانید با زمان کمتری مطالب را یاد بگیرید اما با توجه به تجربه دوره های قبل شرکت کنندگانی که هیچ پیش زمینه ای از برنامه نویسی نداشتند توانستند با صرف تلاش به اهداف مشخص شده برای خود در این دوره دست پیدا کنند.

bullet

نمونه ویدیوهای آموزشی

در این قسمت می‌توانید چند نمونه از سبک آموزشی در این بوت کمپ را مشاهده کنید. در این سبک که به متد میکرولرنینگ معروف است مباحث به جای ویدیوهای طولانی و خسته کننده یک ساعته، با حفظ کیفیت به ویدیوهای کوتاه حداکثر ۱۵ دقیقه‌ای تقسیم می‌شوند و به شما کمک می‌کنند که با تمرکز بیشتری مباحث را یاد بگیرید. همچنین در صورت نیاز به بازبینی مبحثی می‌توانید راحت‌تر ویدیو مربوطه را پیدا کنید. (کیفیت ویدیوها جهت مشاهده راحت تر کاهش یافته است)

نمونه ویدیو تحلیل جلسات منتورینگ

نمونه ویدیو تمرین انجام شده

arrow
arrow
bullet

تجربه شخصی شرکت کنندگان در بوت‌کمپ برنامه نویسی فرانت‌اند

پس از برگزاری چندین دوره بوت کمپ برنامه نویسی فرانت موفق، دانشجویان تجربه‌های خود از شرکت در این دوره با شما به اشتراک گذاشته‌اند. از مهمترین ویژگی‌هایی که بیشتر افراد اشاره کردند می توان به : پشتیبانی و منتورینگ سریع و کامل که علاوه بر پاسخ به سوالات و بررسی تمرینات ارسال شده، تجربیات خود را به اشتراک می‌گذارند. همچنین سبک جدید ویدیوهای آموزشی علاوه بر اثرگزاری، در کوتاه‌ترین زمان مهمترین نکات و موارد آموزشی که در محیط واقعی کار مورد استفاده قرار می‌گیرد را آموزش می‌دهد. در این قسمت می‌توانید نمونه‌ای از ویدیو نظرات دانشجویان که در یکی از جلسات منتورینگ ضبط شده است را مشاهده کنید. (کیفیت ویدیوها جهت مشاهده راحت تر کاهش یافته است)

نظرات دانشجویان ۱

نظرات دانشجویان ۲

arrow
arrow
bullet

فرایند دوره

1

پیش ثبت نام

ابتدا اطلاعات خود را در فرم پیش ثبت نام وارد کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند و مراحل ثبت نام شما را پیش ببرند و سوالات شما را پاسخ دهند. این مرحله به منزله ثبت نام قطعی نمی‌باشد.

2

مصاحبه اولیه

در یک مصاحبه تلفنی همکاران ما شرایط شما را بررسی می‌کنند تا اطمینان حاصل کنند این دوره مناسب شماست و بهترین بازخورد را با توجه به شرایط می‌گیرید. در این مرحله می‌توانید ثبت نام خود را قطعی کنید.

3

ویدیوهای هفتگی

هر هفته ویدیوهای آموزشی برای شما ارسال می‌شود و می‌توانید آن‌ها را دانلود کنید. هر هفته تمرین های متفاوتی برای شما قرار داده می‌شود که می‌بایست آن ها را انجام دهید و برای بررسی ارسال کنید.

4

جلسات آنلاین منتورینگ

جمعه‌ها در اسکایپ جلسات آنلاین رفع اشکال برگزار می‌شود و مشکلات را با هم رفع می‌کنیم. در طول هفته در گروه‌های پرسش و پاسخ اختصاصی خود می‌توانید سوالات خود را مطرح کنید و منتور ها به شما کمک می‌کنند.

bullet

زمان بندی ترم‌ها

در این دوره ویدیو ها به صورت هفتگی در اختیار شما قرار می‌گیرند و شما در زمان مناسب می‌توانید آن ها را مشاهده کرده و تمرینات را ارسال کنید. مطمئنا با صرف زمان بیشتر و حل تمرینات تکمیلی تر نتیجه مطلوب تری خواهید دید.

ترم اول

۱۰ هفته

ترم دوم

9 الی 11 هفته

ترم سوم

7 الی 8 هفته

bullet

سوالات متداول

search
plus
از کجا بدانم این بوت کمپ مناسب منه و موفق میشم؟
plus
روند این بوت کمپ به چه صورت است؟
plus
من مسائل اولیه مثل html و css رو بلدم آیا بازم باید از اول شرکت کنم؟
plus
آیا این بوت کمپ قبلا برگزار شده؟ نظرات شرکت کنندگان قبلی چیست؟
plus
چطور این بوت کمپ منو برای مهاجرت آماده می‌کنه؟
plus
آیا این بوت کمپ برای گرفتن کار ریموت دلاری یا کار داخل ایران هم مناسب است؟
plus
آیا بوت کمپ پیش نیاز یا محدودیت سنی داره؟
plus
چطور با مشکلات اینترنت کیفیت این بوت کمپ حفظ میشه؟
plus
منتورینگ چیست و منتورینگ بوت کمپ به چه صورت هست؟
plus
آیا این بوت کمپ مناسب ارتقا شغلی در ایران نیز هست؟
plus
آیا در پایان بوت کمپ مدرک دریافت می‌کنم؟
plus
افراد شاغل هم می‌توانند در این بوت کمپ شرکت کنند؟
plus
شرایط انصراف از بوت کمپ چیست؟
plus
بوت کمپ آزمون ورودی داره؟
plus
مهاجرت کاری چیه و چه مزایایی نسبت به روش‌های دیگه داره؟
plus
زبان چقدر برای این بوت کمپ و مهاجرت مهمه؟

نمایش سوالات کمترarrowDown