کمپ کارآموزی آنلاین بـرنامه نویسی BACK END

ثبت نام این دوره پایان یافتهخبرم کن
bullet

درباره دوره

دوره کارآموزی بک اند ناواکس کالج به صورت آنلاین است. در این دوره با مهارت‌های لازم برای برنامه نویسی بک اند وب سایت آشنا می‌شوید. هدف پرورش فرد به عنوان یک برنامه نویس بک اند است. این دوره کارآموزی با هدف آماده سازی فرد برای جذب در بازار کار برگزار می‌شود و سرفصل‌هایی که در این دوره در نظر گرفته شده بر اساس نیاز بازار کار است. دوره کارآموزی ظرفیتش محدود است و کسایی می‌توانند این دوره را شرکت کنند که مصاحبه فنی را بتوانند قبول شوند تا سطح آشنایی با پیشنیازهای دوره و توانمندی‌های فرد مشخص شود.از پیش نیازهای این دوره آشنایی با مباحث ساختمان داده و مباحث پایگاه داده الزامی است.

6 هفته (1.5 ماه) آنلاین
بدون پیش نیاز
جلسات منتورینگ آنلاین
ویدیو ضبط شده
تمرین عملی
تعامل دانشجویان و اساتید
bullet

ویژگی های دوره

برگزاری کلاس‌ها به صورت آنلاین

در این دوره برنامه نویسی منتورها در کنارتون هستند تا هرجایی که ابهام، اشکال یا سؤالی داشتید بهتون کمک کنند و بتونید از تجربه اون‌ها استفاده کنید. همچنین در پایان هر روز کدها توسط منتور بررسی میشه و میتونید مشکلات خودتون را متوجه بشید و اصلاح کنید.

منتور محور

در دوره کارآموزی منتور کنار خودتون دارید تا هرجایی که ابهام اشکال یا سوال داشتید بتونید از منتورتون بپرسید و می‌تونید از تجربه منتورهامون در دوره استفاده کنید.

ارزیابی فنی ماهیانه

هر ماه عملکردتون مورد بررسی قرار می‌گیره تا هم سرعت پیشرفتتون را ببینیم و هم مواردی که نیاز به کار بیشتر داره را بتونیم مشخص کنیم.

ظرفیت دوره

کیفیت برگزاری دوره یکی از مهمترین فاکتور های دوره کارآموزی ناوکس کالج هست از این را برای حفظ کیفیت دوره ظرفیت دوره محدود درنظر گرفته شده و کسانی انتخاب می‌شوند که مصاحبه فنی را قبول بشوند و پیش نیازهای عنوان شده را داشته باشند.

پروژه محور

این دوره ی پروژه محور به صورتی طراحی شده که شبیه سازی پروژه واقعی باشد و بر روی مهارت های غیر فنی مانند کار گروهی، زمان بندی، متولوژی های اجایل مانند اسکرام، مهارت های ارتباطی تمرکز شده است.

bullet

آخرین دوره ای که شرکت می کنی!

در این بوت کمپ کامل ترین سرفصل هایی که یک توسعه دهنده فرانت نیاز است برای محیط کار یاد بگیرد, قرار داده شده است و شما با شرکت در این دوره دیگر نیازی به شرکت در دوره دیگری نخواهید داشت. در جدول زیر می توانید لیست کلی سرفصل های بوت کمپ برنامه نویسی فرانت ناواکس کالج را مشاهده کنید.

plus
مهارت‌های فنی و غیر فنی
 • PHP
 • Mysql
 • Laravel
 • HTML
 • Css
 • Git & Git Flow
 • رزومه نویسی
 • مصاحبه استخدامی
 • مذاکره استخدام
bullet

هزینه دوره

ثبت نام این دوره پایان یافته. هزینه دوره بعد متعاقبا اعلام می شود.

 • هزینه نفر برتر به صورت کامل بازگشت داده می‌شود. پارامتر‌های انتخاب نفر برتر حل به موقع تمرین‌ها، حضور در تمام جلسات منتورینگ و مشارکت در حل مشکلات دیگران می‌باشد.
 • برای حفظ کیفیت منتورینگ ظرفیت محدود می‌باشد.
 • در حالت VIP در پایان دوره و در صورت قبولی در آزمون نهایی نامه کارآموزی دانشگاه داده می‌شود.

متاسفانه ثبت نام این دوره به اتمام رسیده است.

برای اطلاع از شروع دوباره این دوره اطلاعات خود را برای ما ارسال کنید.

از جدیدترین اخبار در شبکه‌هایی اجتماعی ناواکس کالج باخبر شوید

telegram
instagram

لطفا جهت دریافت مشاوره شماره خود را وارد کنید.

همکاران ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

برای مشاوره اینجا کلیک کنید
bullet

فرایند دوره

1

پیش ثبت نام

ابتدا اطلاعات خود را در فرم پیش ثبت نام وارد کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند و مراحل ثبت نام شما را پیش ببرند. این مرحله به منزله ثبت نام قطعی نمی‌باشد.

2

مصاحبه اولیه

در یک مصاحبه تلفنی همکاران ما شرایط شما را بررسی می‌کنند تا اطمینان حاصل کنند این دوره مناسب شماست و بهترین بازخورد را با توجه به شرایط می گیرید.

3

ویدیوهای ضبط شده

ویدیوهای آموزشی برای شما ارسال می‌شود و می‌توانید آن‌ها را دانلود کنید. پس از مشاهده می‌بایست تمرین‌های خواسته شده را تا آخر همان هفته ارسال کنید.

4

جلسات آنلاین منتورینگ

هر هفته چهارشنبه‌ها جلسات آنلاینی برگزار می‌شود و مشکلات را با هم رفع می‌کنیم. در طول هفته در گروه‌های پرسش و پاسخ می‌توانید سوالات خود را مطرح کنید.

bullet

زمان بندی ترم‌ها

در این دوره ویدیو ها به صورت هفتگی در اختیار شما قرار می گیرند و شما در زمان مناسب می توانید آن ها را مشاهده کرده و تمرینات را ارسال کنید. مطمئنا با صرف زمان بیشتر و حل تمرینات تکمیلی تر نتیجه مطلوب تری خواهید دید.

ترم اول

8 الی 9 هفته

ترم دوم

9 الی 11 هفته

ترم سوم

7 الی 8 هفته

bullet

سوالات متداول

search
plus
این بوت‌کمپ برای من مناسب است؟
plus
چگونه مطمئن شوم که در این دوره‌ها موفق خواهم بود؟
plus
این دوره به صورت حضوری هست یا آنلاین؟
plus
این دوره‌ در چه سطحی برگزار می‌شوند؟
plus
این دوره‌ها برای چه سنینی مناسب هستند؟
plus
افراد شاغل هم می‌توانند در این دوره‌ شرکت کنند؟
plus
اگر ثبت نام کنم و دوره مناسب من نباشد آیا می توانم انصراف دهم؟
plus
دوره به صورت انفرادی است یا تیمی؟
plus
پس از پایان دوره‌ها گواهینامه دریافت خواهیم کرد؟
plus
آیا می توانم دوره کارآموزی دانشگاهم را در ناواکس کالج بگذرانم؟

نمایش سوالات کمترarrowDown